Ga naar de inhoud

Je financiële adminstratie op orde in èèn dag

Finance ervaring heb je, nu leer je hoe Business Central daarbij werkt

Basistraining | Voor finance professionals die nieuw zijn in Business Central

Je werkt in finance en kent de basis van boekhouden. Maar Business Central is nieuw voor je. En hoewel de concepten vertrouwd zijn, is de manier waarop het systeem ze vertaalt soms net even anders dan je gewend bent.

In deze basistraining leer je hoe de financiële omgeving van Business Central werkt. Van grootboekopzet tot betaalrun.  Stap voor stap, praktisch en direct toepasbaar in je dagelijkse werk. Zodat je snel zelfstandig kunt boekhouden zonder te hoeven gokken.

Resultaat: je navigeert zelfverzekerd door de financiële modules van Business Central, boekt facturen correct en begrijpt hoe de financiële structuur achter het systeem werkt. Meld je direct aan >

Wat kun je verwachten?

Grootboekopzet en financiële structuur

Je leert hoe het grootboek en rekeningschema zijn opgebouwd in Business Central. Je begrijpt de logica erachter, zodat je niet alleen weet wát je doet, maar ook waarom.

Basisjournaalposten en memoriaalboekingen

Je oefent met het correct invoeren van journaalposten en memoriaalboekingen. Inclusief de meest voorkomende situaties en hoe je fouten voorkomt.

Inkoop- en verkoopfacturen verwerken

Je verwerkt inkoop- en verkoopfacturen van begin tot eind.  Van invoer tot boeking. Snel, correct en zonder omwegen.

BTW en boekingsgroepen

Je maakt kennis met de werking van BTW-instellingen en boekingsgroepen in Business Central. Geen diepgaande configuratie, maar genoeg begrip om correct te kunnen werken.

Betaalrun in- en exporteren

Je leert hoe je een betaalrun opzet en exporteert vanuit Business Central, inclusief de controles die je vooraf moet doen.

Wat neem je mee naar huis?

  • Je navigeert zelfverzekerd door de financiële omgeving van Business Central
  • Je boekt inkoop- en verkoopfacturen correct en zelfstandig
  • Je begrijpt de financiële structuur achter het systeem
  • Je maakt minder fouten en hoeft minder na te vragen
  • Je zet een betaalrun op en exporteert die zonder hulp
  • Een naslagdocument om op terug te vallen
  • Toegang tot de SucceedIT Academy, inclusief alle trainingsopnames, release-updates en ons jaarlijkse gebruikersevent

Voor wie is deze training?

Voor finance professionals met boekhoudkundige ervaring die nieuw zijn in Business Central. Je hoeft Business Central niet te kennen. Je finance-achtergrond is je voorsprong.

Heb je nog geen ervaring met Business Central in het algemeen? Dan raden we aan om eerst de training Wegwijs in Business Central te volgen.

“Eindelijk snap ik waarom bepaalde boekingen zo werken. Dat scheelt me elke week uren aan uitzoekwerk.”

Klaar om slimmer te werken? Schrijf je in en merk vanaf de eerste dag het verschil.

Praktische informatie

Financiële administratie

  • Duur: van 9:00 – 17:00
  • Locatie: SucceedIT | Spacelab 10, Amersfoort
  • Trainer: Ervaren Business Central consultant
  • Groepsgrootte: Max. 10 deelnemers
  • Inclusief: Lunch en trainingsmateriaal
  • Meenemen: Laptop
  • Kosten per deelnemer: 395,-

Reserveer jouw plek

Aanbevolen trainingen

Wegwijs in Business Central in één dag

Werk slimmer vanaf dag één. Stop met zoeken en begrijp hoe Business Central écht werkt.

Grip op je inkoop en verkoop in één dag

Van losse stappen naar één proces. Voorkom fouten en krijg grip op orders en marges.

Haal meer uit je klantrelaties in Business Central

Van losse klantdata naar overzicht. Werk gerichter en haal meer uit je relaties.